W dzisiejszych czasach nierzadko zarzuca się mężczyznom, że są przewrażliwieni i utracili swoją męskość.

Posted on 21/01/2021 7:53am

Niejednokrotnie słyszy się obecnie, że panie zagarnęły wszystkie męskie atrybuty, a mężczyźni nie mogą się odnaleźć we sfeminizowanym świecie. Nic bardziej błędnego. Odpowiedzią na to jest powrót do korzeni i zapuszczanie brody. Wciąż istnieją mężczyźni, którzy potrafią być męscy,bojowi i chcą to pokazać swoim towarzyszkom nie tylko poprzez swoje zachowanie, ale również przez prezencję.


jak dbać o brodę
Author: Melissa Wilkins
Source: http://www.flickr.com
Woda po goleniu to najważniejszy totem niejednego dżentelmena i przypuszczalnie żaden nie mógłby bez niego żyć. Ale ci panowie, którzy mieliby ochotę pójść o krok do przodu i wyglądem przypominać jaskiniowca, muszą wiedzieć jak dbać o brodę. Nie jest to zajęcie bezproblemowe. Trzeba o nią dbać i niemal codziennie strzyc. Wypielęgnowana broda dobrze zaświadcza o jej posiadaczu.


wózek widłowy
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Woda po goleniu to to dopiero początek - poświadczą dumni posiadacze meszku. Owszem, mają rację. Niejeden golibroda zaświadczy, że jak dbać o brodę, to tylko właściwie, gdyż zaniedbania na tym polu widać w pierwszej sekundzie. Brzydki meszek - no cóż...w takim razie lepiej byłoby w ogóle go nie mieć, jeśli nie mamy wytrwałości do takich zabiegów. Poza tym zarost nie pasuje wszystkim. To także trzeba przemyśleć.

Hej, sprawdź to, jeśli jeszcze nie wiesz o tej atrakcyjnej stronie a upewnisz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo interesująca.

Lepiej nie wymuszać na sobie niczego, tylko po to, aby być na czasie.


Ale czy zbytnie upodobanie do brody nie jest pewnym przejawem metroseksualności? Każdy przedstawiciel płci brzydkiej musi w samotności odpowiedzieć sobie na takie pytanie. Podjęcie decyzji należy do niego.

Tags: gadżet, kobiety, fryzjer, towar, zarost