Usługi konsultingowe dotyczące rynku nieruchomości

Posted on 22/06/2017 11:27am

Rynek nieruchomości to skomplikowany temat, szczególnie dla niedoświadczonych inwestorów i klientów indywidualnych. Kupno nieruchomości, ich realizacja jak też zarządzanie nimi wymaga podejmowania przemyślanych i bezpiecznych decyzji.
Wypływa to w szczególności z potrzeby zainwestowania pokaźnych funduszy w nieruchomości. Aby nie utracić oszczędności życia warto wcześniej podeprzeć swoją decyzję oceną obeznanego w temacie doradcy - poznaj: http://www.kgdm.pl/.DOM
Author: ICPD
Source: ICPD
Znowelizowana Ustawa o zarządzaniu nieruchomościami dała pełne prawa wykonywania usług doradztwa takim zawodom jak rzeczoznawcy majątkowi i pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz prawa ograniczone do czynności zarządu - zarządcom nieruchomości. Wykupione raporty i opinie mogą być pomocne np. przy studiach wykonalności lub do wyceny nieruchomości zarówno dla dużego przedsiębiorstwa jak i prywatnej osoby.

Na rynku można znaleźć niemało firm świadczących usługi doradcze w sektorze nieruchomości, dlatego każdy może wspomóc się radą jaką służy doświadczony rzeczoznawca majątkowy, czy pośrednik dobrze znający warunki lokalnego rynku nieruchomości - zobacz więcej: wycena nieruchomosci KGDM Warszawa. Zanim jednak zaufamy takiej firmie lepiej zorientować się czy jej pracownicy zdobyli odpowiednie zezwolenia oraz pozytywne opinie od wcześniejszych klientów.

Tags: nieruchomości, usługi, rynku, klientów, funduszy, pośrednicy