Promocja w dzisiejszych czasach jest najważniejsza - na nieszczęście bywa także szalenie kosztowna

Posted on 24/09/2018 2:29pm

Jeśli spojrzeć by na bilans budżetowy międzynarodowych spółek, to można natychmiast dostrzec, że znaczne pieniądze wydają oni na promocję.
W obecnych czasach żadna spółka nie istnieje bez reklamy.


Śpiące dziecko
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com


Przez to, że reklama nie należy do spraw niedrogich, przedsiębiorstwa próbują wszelkich chwytów, by mimo wszystko zapaść w pamięci potencjalnych klientów. Można wręczać długopisy z naszym logo. Auta firmowe powinny być obklejone reklamą naszej spółki. A co Wy na to, aby i Wasi pracownicy byli swoistego rodzaju żywą reklamą/ Możemy to osiągnąć, jeżeli zobowiążemy ich do noszenia T-shirtów albo bluz z logo naszej firmy. Jeśli damy im przykładowo wysokiej jakości polary - zajrzyj koniecznie| -, to na pewno regularnie będą też je nosić poza pracą, a przecież w tym rzecz. Bluzy reklamowe możemy zakupić w wielu firmach na terenie Unii Europejskiej. Mamy możliwość wskazać materiał i kompletny krój bluzy - tutaj -. Rzecz jasna nie powinniśmy zapomnieć o tym, aby logo naszej spółki było widoczne na plecach oraz z przodu bluzy - na przykład po lewej stronie od mostka. Zazwyczaj zamawiane bywają te modele, które całkowicie się rozsuwają oraz mają kaptur - najnormalniej w świecie są najwygodniejsze oraz łatwo się je zdejmuje.
Ważne jest również to, aby bluzy reklamowe były wykonane z najlepszej jakości materiału, ponieważ dzięki temu nasi pracownicy będą mogli nosić je długo. Musimy także każdej osobie zapewnić przynajmniej dwie bluzy, by istniała możliwość ich regularnej zmiany oraz prania.

Tags: długopisy, zakup, środki