Które części najczęściej ulegają uszkodzeniu we francuskich autach?

Posted on 05/07/2018 4:12pm

Po polskich drogach co roku jeździ coraz więcej "francuzów".


Chociaż samochody pochodzące z Francji nie wszystkie słyną z faktu, tego że są bezawaryjne są u nas popularne.


Polscy kierowy cenią francuskie marki pojazdów za obfite wyposażenie, schludne wnętrza, wysoki komfort jazdy. Nie bez znaczenia jest też ciekawa aranżacja i niezwykle wysoki stopień bezpieczeństwa. Podobnie jak samochody (oferta na wynajem samochodów gdynia) wywodzące się od naszych zachodnich sąsiadów uchodzą za pojazdy twarde i dość wytrzymałe. Te z Francji w opinii wielu kierowców są miękkie. Ich zawieszenie bywało nie odpowiednie na nasze ulice - ważny link. Obecnie producenci takich samochodów pomyśleli przyszłościowo i zastosowali sporo zmian w pojazdach na drogi tej części Europy. Nadal jeszcze po naszych drogach porusza się dużo kilkuletnich samochodów.
podróż
Source: pixabay.com
Naprawa tylnej belki to niemalże obowiązek dla większości posiadaczy francuskich samochodów. Peugeot nie jest tu wyjątkiem. Znamienne oznaki problemów z zawieszeniem które spotykamy we francuskich samochodach to wyczuwalne sterowności samochodu, bardziej czułe reakcje na ruchy kierownicą czy choćby niezwyczajne dźwięki dochodzące z okolic tejże tylnej belki. Czym jest więc tylna belka? Takie rozwiązanie stosowane jest za zwyczaj we francuskiej motoryzacji. Dzięki wykorzystaniu w niej płaskiej budowy możliwe jest tworzenie głębszego, płaskiego, prostego bagażnika. Kluczowym efektem jest także jeżdżenia w sytuacji mniejszej przyczepności.

Może Cię zainteresować -


Pozornie problem o nazwie tylna belka peugeot partner, to koszt sięgający aż kilku tysięcy złotych. Bez trudu znajdziemy jednak warsztat, który w profesjonalny sposób wykona jej regenerację.

Tags: auta, części, moc, interes