Jakim sposobem ułatwić komunikację w firmie?

Posted on 21/11/2022 1:52pm

W wielu przedsiębiorstwie wiodących działalność handlową jednym z najważniejszych problemów jest szybki jak też bezkolizyjny transport. Najłatwiejszym na to sposobem jest namalowanie kresek upraszczających wprowadzenie pojazdów do magazynu.


jeans
Source: pixabay.com


Wózek do malowania linii jest idealnym narzędziem do tworzenia trwałych linii o ostrych krawędziach- wózki do malowania linii. Wózek możemy stosować do malowania kresek na stadionach, parkingach czy też w magazynach. Najistotniejsze walory takiego wózka to: cztery kółka jak też metaliczna obudowa zapewniają stabilność oraz umożliwiają prędkie a także łatwe namalowanie prostych linii (przy liniach krzywych, możemy wykorzystać wózek dwukołowy). Wózek (www.poltrading.com.pl/) do malowania linii nie nastręcza czyszczenia po aplikacji, cała farbka pozostaje pod wózkiem. Specjalna rączka umożliwia malowanie zaraz przy murze, paletach jak też w innych trudno dostępnych miejscach dla innych wózków.
wózek do malowania linii


Wszędzie tam, gdzie linie nie wystarczą, przydać się mogą tak zwane naprowadzacze kół. Przeznaczeniem naprowadzaczy kół jest pomoc w centrycznym ustawieniu się samochodu względem bramy składu. Naprowadzacze kół wytwarzane są z rur ocynkowanych o wielkości 160 mm, dzięki czemu są one wytrzymałe mechanicznie oraz znoszą niezwykle duże obciążenie przy najechaniu na nie kół czterokołowca. W toku manewru wycofywania, jeśli samochód nie ustawi się centrycznie w stosunku do otworu bramy, naprowadzacze "łapią" koła jak też przepychają je na właściwe miejsce- fachowe naprowadzacze kół.


Wysokość naprowadzaczy została dobrana tak, ażeby nie uszkadzały one felg pojazdów ciężarowych a duża średnica rur umożliwia niedużą powierzchnię styku z oponą. Ogromne napięcia na jakie narażone są naprowadzacze kół sprawiają, że muszą być one solidnie przykręcone do gruntu.

Tags: magazyn, firm, pojazd