Billboardy sponsorskie - czy wskazane jest aby zdecydować się na taki rodzaj reklamy?

Posted on 22/06/2018 3:05am

Billboard sponsorski, zwany również planszą sponsorską, to ośmiosekundowa demonstracja telewizyjna wypuszczana wspólnie z programem telewizyjnym i jego zwiastunami. Przyzwoicie obrobione billboardy sponsorskie stanowią ciekawą możliwość do przeciętnych spotów reklamowych wypuszczanych w blokach reklamowych albo stanowić mogą ich przyozdobienie.

Bilboard
Author: Marcel Ekkel
Source: http://www.flickr.com
Billboard sponsorski transmitowany jest przed i po konkretnym programie telewizyjnym i także przed i po jego teaserach. Wspólnie z powtórkami programu uzyskuje się stosunkowo dużą ilość emisji, przy czym znaczące jest, iż blok sponsorski nie jest tak długi jak standardowy blok reklamowy. Ogół nie może trwać dłużej aniżeli 25 sekund. Reklamy te mają pewne ograniczenia ustawowe wyznaczone przez przepisy o fundowaniu programów telewizyjnych.

Znaczące jest, aby były różne od typowych spotów reklamowych i przejrzyście pokazywały sponsora, jednakże treść wizualna może być kreatywnie kształtowana. Pewnym "utrudnieniem" jest w tym temacie dość przykrótki czas trwania samego billboardu i jego oficjalne ograniczenia. Przedsiębiorstwa zajmujące się tego typu reklamami egzystują i dynamicznie działają w każdym mieście. Wpisując w wyszukiwarkę frazy: "Billboard Warszawa" albo "Billboard Kraków" niewątpliwie wynajdziemy wiele propozycji na ten temat - http://www.billboardy-reklama.pl/billboardy-krakow.html (http://www.billboardy-reklama.pl/billboardy-krakow.html).

Żeby wybić się spośród pozostałych spółek oraz mieć dobrą renomę na rynku, firmy zapewniają różnorodne wyjścia kreatywne dla billboardów sponsorskich, a zarazem z zachowaniem ustanowień reklamowych, zasad sztuki filmowej tudzież wszelkich norm technicznych i jakościowych.

Billboard Kraków to też twórcze dźwięki i odpowiednio nagrana muzyka. Wszystko to wymaga potwornego nakładu czasu i pracy. Żeby zaistnieć, nowa jednostka na rynku musi dobrze się rozreklamować. Dzięki temu szybko może pozyskać klientów tudzież bogacić się. Dobra do tego będzie reklama billboard Kraków, albowiem ma wiele odbiorców. Znaczące jest także to, iż spółki zajmujące się tego rodzaju rzeczami nie naruszają praw autorskich.

Tags: program telewizyjny, przepisy, reklama, prawa autorskie, wyszukiwarka